Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Moda » 2014 Bayan Bot Modelleri

2014 Bayan Bot ModelleriKış aylarına girdiğimiz şu günlerde havaların soğumasıyla birlikte yağmurlu ve karlı havaları düşünerek bayanların alacak olacağı bot modelleri hakkında editörlerimiz bir kaç araştırma yapıp edinmiş oldukları bilgileri Sizlerle paylaşmaktadır.
Özellikle bayanların fıtratı gereğince alacak olacakları eşyaları, giysileri seçememe gibi kararsızlıkları ve ayakkabı alışverişi düşkünlükleri hemen hemen herkes tarafından bilinen bir durumdur.
2014 yılında en çok tercih edilen ve moda olan Bayan bot modelleri geçmiş yıllara nazaran fazla bir fark göstermezken değişik renklerin ön planda olduğu gözükmektedir. Ayakkabı sektöründe markalaşmış firmaları incelediğimizde bu yıl farklı renkler kadar siyah ve koyu renkler de oldukça çok tutulmaktadır. Özellikle siyah botların bu yıl çok fazla bir şekilde rağbet göreceği uzmanlar tarafından dile getirilmektedir.
Çeşitli moda sitelerinden derlemiş olduğumuz 2014 Bayan bot ve çizme modellerini fotoğraflar halinde Sizlerin beğenisine sunmaktayız. Beğenmiş olduğunuz botlar hakkında konu altında ki yorum bölümünden görüşlerinizi paylaşarak Sitemizi ziyaret edip konuyu okuyan bayanlara fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.
Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Bu yazımız 2.189 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*