Eğitim Haberleri

İngilizce Öğrenmek Kâbusunuz Olmasın

İngilizce Öğrenmek Kâbusunuz Olmasın

İşe alımın en büyük kriterlerinden biri haline gelen İngilizce, birçok kişinin kâbusu olarak karşımıza çıkıyor. Günlük koşuşturma içerisinde İngilizceye ayrılan vaktin yeterli olmaması sonrasında doğabilecek sıkıntıları da beraberinde getiriyor. İngilizce öğrenmek pek çok kişi için sanıldığı gibi kolay bir şey değil. En azından bana göre öyleydi. Aslında İngilizce öğrenmenin zorluğunun, sadece yanlış bir eğitimin düşüncesi olduğunu sonradan anladım. İngilizce öğrenmek sandığım kadar zor değilmiş, aslında zor olan dil eğitimi alırken izlediğim rotaymış.

İnternette İngilizce kursları hakkında detaylı bir arama yaparken karşıma çıkan Wall Street English, beklentilerimin tamamına karşılık verirken, öğretme metodu ile de bana çok daha pratik ve kalıcı bir İngilizce eğitim olanağı sundu. Esnek bir programa sahip olan Wall Street English ile interaktif multimedya derslerini online olarak istediğim zamanda alabildim. Bu da elbette başlangıç olarak kendimi çok daha iyi hissetmeme olanak sağladı. Öğretmen eşliğinde yapılan pratik dersler için ise uygun olduğum zaman dilimi içerisindeki programa iştirak ettim. Sınıf içindeki öğrenci sayısının maksimum 5 kişi ile sınırlandırılması ile her öğrenciye düşen konuşma ve pratik zamanı arttığından, öğrenme becerisinin çok daha etkin bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmış oluyor. İngilizceyi sadece ezberleyerek değil, anadili gibi konuşmak isteyenlerin tercihi olan Wall Street English artık tüm sevdiklerime büyük bir mutlulukla önerdiğim bir firma.

Dil alanında bu denli fazla seçenek varken en iyisini bulmak ve yolunuza o şekilde devam etmek sandığınızdan çok daha kolay. İyi bir eğitmen kadrosu, farklı öğretim teknikleri ve az kişiden oluşan sınıfları ile hem kendinizi ifade etme şansını bulabileceğiniz hem de tüm sorularınızın yanıtlarını alabileceğiniz Wall Street English sayfasını buradan inceleyerek siz de kâbusunuz olan yabancı dil öğrenme kaygınıza son verebilirsiniz. Her şeyin büyük bir hızla ilerlediği günümüzde çağa ayak uydurmak ve beklentileri artırmak adına atacağınız olan bu adım ile yerinizi sağlamlaştırabilir, geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Önerdiğim tüm arkadaşlarımın bana aynı memnuniyeti belirtmesi ise kararımın doğru olduğunun en büyük göstergesi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu