Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Yasemin Ayşe Kiriş Kimdir? Biyografisi ve Fotoğrafları

Yasemin Ayşe Kiriş Kimdir? Biyografisi ve Fotoğrafları

Adnan Oktarın kediciklerinden olan Yasemin Ayşe Kiriş Kimdir? Biyografisi ve hakkında merak etmiş olduğunuz tüm bilgiler yazımızın devamında paylaşılmaktadır.
İstanbul doğumludur ve İstanbul da yaşamaktadır. Liseden sonra Sakarya Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesinde İlahiyat ve İşletme bölümlerinde eğitim almıştır. Üniversiteden sonra Adnan Oktar ile tanışmıştır. İngilizce ve Arapça bilmektedir. A9 adlı televizyon kanalında program sunmaktadır. Kedicik diye nam salan güzellerden esmeri olan ve paylaşmış olduğu resimlerle sosyalyasemin-ayse-kiris-kac-yasinda paylaşım sitelerinde en çok konuşulan kişilerden birisi olmayı başarmıştır.

Bizde din aşktır bende, tutkudur, hayatın anlamıdır. Benim arkadaşlarımda da öyle. Delicesine tutkudur din.Gerçek dinder herşeye Allah’ın sevgisiyle bakar. Sevinci ve güveni arar. Korkuları yok etmenin peşindedir. Kendisi rahat etmeye çalışırken başkalarını da rahat ettirmeye çalışır. Etraftakiler rahat etmeden zaten bir rahatlık olmaz. açıklamalarında bulunmuştur.
Sosyal Medya Hesapları : facebook.com/yasemin.ayse.kiris – twitter.com/yasemin_kiris – instagram.com/yasemin_kiris
Adnan Oktarın diğer kedicikleri :  Ebru Altan Kimdir ? BiyografisiTülay Kumaşçı Kimdir ? Biyografisi
Yasemin Ayşe Kiriş Fotoğrafları ( Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Bu yazımız 23.713 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*