Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Tülay Kumaşçı Kimdir ? Biyografisi

Tülay Kumaşçı Kimdir ? Biyografisi

Adnan Hocanın Kediciklerinden olan Tülay Kumaşçı Hakkında yazmış olduğumuz bu yazıda, kaç yaşındadır, nerelidir ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz. Özellikle paylaşmış olduğu bikinili ve dekolte kıyafetleriyle çekinmiş olduğu fotoğraflarla Sosyal Medyada büyük yankı uyandırmış, fiziği ve güzelliği ile büyüleyen sarışın bomba internette en çok aranılan kişiler arasına girmeyi de başarmıştır.
Tülay Kumaşçı Kimdir ? ( Biyografisi ) : Adnan Oktay ile birlikte A9 Televizyonunda program sunan Ermenilerin Kim Kardashianı varsa Adnan Hocanın da Melekleri var diyerek büyük ses getirmişti.
İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunudur. Yabancı Dil olarak İngilizce bilmektedir. İstanbul da yaşamaktadır. Doğum tarihini araştırdık ama maalesef bulamadık, dolayısıyla kaç yaşında olduğunu da bilmiyoruz.
Çeşitli Haber sitelerinde ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Atatürkçü, milliyetçi, dindar birisi olduğunu Yazmayı insanlarla iletişim halinde olmay, Kedileri ve Spor yapmayı çok sevdiğini kendi resmi sitesinde ifade etmiştir.

Ailesinin kendisine ve düşüncelerine her zaman saygı gösterdiğini, hayat tarzını desteklediklerini belirten kedicik, Adnan Hocayı çok sevdiğini ve üzerinde büyük emeği olduğunu söylemiştir.
Sosyal Meddya Hesapları : https://twitter.com/TulayKumasci – http://instagram.com/tulaykumasci
Tülay Kumaçı Fotoğrafları : ( Büyük halini görmek istediğini resmin üzerine tıklayınız )

Bu yazımız 17.669 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*