Anasayfa » Üniversite Ücretleri » Ufuk Üniversitesi 2016-2017 Eğitim Ücretleri

Ufuk Üniversitesi 2016-2017 Eğitim ÜcretleriT.C Ufuk Üniversitesi özel okullardan olup aşağıda 2016-2017 yılı Eğitim Ücretleri hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.
Bilgilendirme : Öğrenim ücretinin yarısı kesin kayıt ve kayıt yenileme sırasında, diğer yarısı ise ikinci yarıyıl başında kayıt yenileme sırasında ödenecektir. Fiyatlara % 8 Kdv Dahildir.

Tam veya kısmi burslu programlara yerleştirilen öğrencilere ÖSYS Kılavuzunda belirtilen programın öğrenim süresince (İngilizce hazırlık programında geçirilen 1 yıl süre dahil) sağlanan burs karşılıksız olup, yalnız öğrenim ücretini kapsar. Barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs ve öğrenim dahil değildir.

Not : Zorunlu hazırlık sınıfı dahil olmak üzere verilecek olan burslarda, Tam Burslu: tamamını; %50 Burslu: yarısını ve %25 Burslu:  dörtte birini kapsamakta olup, öğrenciler öğrenim ücretinin geri kalan bölümünü ödeyecektir (İsteğe bağlı hazırlık sınıfları hariç.)
Konu hakkında ki görüşlerinizi yorumlarınızı Lütfen Yorum bölümünde tüm ziyaretçilerimizle paylaşınız.
Ufuk Üniversitesi 20116-2017 Eğitim Ücretleri pdf formatında görmek için tıklayınız

Bu yazımız 158.592 kez okunmuş

49 yorum

  1. özel anestezi bölümü istiyorum iki yıllık hakkında bilgi verirmisiniz

  2. Ufuk üni pdr ve psikolojide hazırlık varmı?

  3. Tıp fakültesi ücretli ye giriş şartları nedir tercih için bilgi verirseniz sevinirim

  4. 163 puanim var hangi bolumlere girebilirim ozel

  5. Dgs ile %50 burslu gelmek istiyorum ders muafiyeti varmı Kocaeli Üniversitesine,hazırlık istegemi baglı ve %50 burs şartları nelerdir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*