Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Elçin Sangu Kimdir? Biyografisi

Elçin Sangu Kimdir? Biyografisi

Elçin Sangu Kimdir

Bu yazımızda Elçin Sangu nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
13 ağustos 1985 yılında İzmir de doğmuştur. Çerkes asıllıdır. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini burslu olarak kazanmıştır. Sahne Tozu Tiyatrosunda eğitim aldıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır. 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle başarılı performansıyla dikkat çekmiş, 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Star TVde yayınlanan, Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır.

Opera okumasına annesi sıcak bakmasa da ondan habersiz bölüm sınavlarına gitmiş Operayı kazandıktan sonra annesi yanına taşındı ve destek verdi.

Hiçbir zaman , oyuncu olayım da şöhret olayım gibi heveslerinin olmadığını belirten Elçin Sangu Kafamda hep psikolojik olarak şöhrete hazırlık vardı ve galiba çağırmışım. Opera bölümünü bitirdikten sonra gittiği amatör bir tiyatroda Başay Okay ile tanıştı.

Çocukluğunun çirkin ve yaramaz olduğunu belirten başarılı oyuncu arkadaşlarını korkutan problemli bir çocuk olduğunu ifadelerine ekledi.

Erkek de sinekkaydı tıraş da uzun sakal da sevmediğini bıyıktan hoşlanmadığını, kirli sakalı sevdiğini bir röportajda dile getirdi. Karaktere çok önem verdiğini zeki olmayan erkeğe tahammülü olmadığını ifade etti.<elcin-sangu

Vermiş olduğu bir röportajında Kadere inanır mısın? sorusuna “Bir şeylerin benim dışımda gelişen bir düzeni var ama buna kader demekte kararsızım.” ifadelerini kullanmıştır.

Sosyal Medya Adresleri : twitter.com/elcnsng – instagram.com/elcinsangu/

Ödülleri : 
2015 1. Cypaparazzi Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Oyuncu
2015 4. Kristal Fare Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu
2015 42. Altın Kelebek Ödülleri En Yakışan Çift (Defne-Ömer)
2015 6. İTÜ İşletme Mühendisliği Sosyal Medya Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu (Dizi)
2016 14. YTÜ Yılın Yıldızları Ödülleri En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu
2016 2. Elele Avon Kadın Ödülleri Yılın Oyuncusu Adaylık
2016 23. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Yılın En Başarılı Kadın Dizi Oyuncusu
2016 2. Türkiye Gençlik Ödülleri En İyi Kadın Dizi Oyuncusu
** Elçin Sangu hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Elçin Sangu Fotoğrafları (Büyük halini görmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız)

Anahtar kelimeler:

Elçin Sangu vikipedi – Elçin Sangu boyu kilosu – Elçin Sangu segilisi

Elçin Sangu Kimdir Bu yazımızda Elçin Sangu nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. 13 ağustos 1985 yılında İzmir de doğmuştur. Çerkes asıllıdır. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini burslu olarak kazanmıştır. Sahne Tozu Tiyatrosunda eğitim aldıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır. 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle başarılı performansıyla dikkat çekmiş, 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Star TVde yayınlanan, Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini&hellip;

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.47 ( 3 oy)
Bu yazımız 1.276 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*