Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Üniversite Ücretleri » İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Ücretleri

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Ücretleri

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu 2018-2019 yılı Ücretleri açıklandı. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Vadeli ödemelerde 10 eşit taksit uygulanır. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere verilen burs yalnızca eğitim-öğretim ücretini kapsar. Burslardan veya indirimlerden (kardeş indirimleri hariç) yalnızca biri geçerlidir. Kardeş olan öğrencilerin her birine %10 burs verilmektedir.

Hazırlık sınıfı sadece Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik bölümünde zorunlu, diğer bölümlerde isteğe bağlıdır. Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik bölümünü tam ve %50 burslu kazanan öğrencilerin bursu hazırlık sınıfında da geçerlidir. Diğer öğrencilerinde kazandıkları burslar hazırlık sınıfını kapsar.

ÖSYM BURSU: Tam ve %50 burslu kontenjanlardır. Aday tercih listesine yazıp, ÖSYM tarafından yerleştirildiğinde burslardan yararlanır.

2018-2019 yılında yeni kayıt olacak öğrencilere, ilk 10 tercihinin 5 tanesinin İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu olup bu tercihlerden birine yerleşmes, durumunda %15 tercih bursu,
%10 Kardeş öğrencilere %10 indirim, Hazırlık sınıfı ile tam burslu yerleşen öğrenciler dışında, 1. sınıfların program birincilerine %50 indirim yapılmaktadır.

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu iletişim Bilgileri : 
OĞUZLAR MAH. 1251/2 SOK. NO:8 35320 KONAK/İZMİR
Telefon: 444 9 134
İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu  2018-2019 Ücretleri için tıklayınız

Bu yazımız 62.737 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*