Anasayfa » Biyografiler » Dilem Köknar Kimdir? Biyografisi

Dilem Köknar Kimdir? BiyografisiAdnan Hocanın kediciklerini tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda bir başka sarışın güzel Dilem Köknar Kimdir, nerelidir Biyografisi ve hakkında tüm merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.
İstanbulda yaşamaktadır. İzmir Özel Türk Kolejinden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Mezunudur. A9 Tvde Birlik Zamanı ve çeşitli programlarda yorumculuk ve sunuculuk yapmıştır.
Hz. Mehdi (a.s.)İslam dinine sonradan dahil edilmiş tüm batıl inanç ve uygulamaları ortadan kaldıracaktır ifadelerini kullanmış ve Darwinistler neleri düşünemez gibi konularda açıklamalar yapmıştır.
Güzelliği ve gözleriyle büyüleyen sarışın güzel sanal ortamda da en çok aranılan isimlerdendilem-koknar-nereli olmayı başarmıştır. Kendiisi hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Sosyal Medya Hesapları :
İnstagram adresi: http://instagram.com/dilemkn – Twitter adresi: https://twitter.com/dilemkoknar – Google Plus profili: https://plus.google.com/115976152155943132112
Adnan Hocanın Tüm kedicikleri hakkında bilgileri bu başlık da bulabilirsiniz: http://www.efendim.net/etiket/adnan-hoca-kedicikleri/
Dilem Köknar Fotoğrafları: (büyük halini görmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız)

Bu yazımız 5.362 kez okunmuş

Bir yorum

  1. bu kıza hastayım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*