Anasayfa » Biyografiler » Cahit Kayaoğlu Kimdir? Biyografisi

Cahit Kayaoğlu Kimdir? Biyografisi

Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide rol alan Cahit Kayaoğlu kimdir? Nerelidir? Biyografisi ve hakkında tüm merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Diziyi yakından takip edenlerinde bildiği gibi sonradan diziye dahil olup Polat Alemdarın sağ kolu olmuştur. Senaryo gereği Onunla beraber bir çok olayda çatışmada yer almış, dizinin fenomenleri arasına girmiştir.
Bir röportajında Kurtlar Vadisi adlı diziye nasıl girdiği sorusuna “Gerçekten çok güzel, inanılmaz bir duygu…Bunu çok kelimelerle İfade etmek doğru değil. Ben de önceden sizin gibi, izleyiciydim teklif gelince çok heyecanlandım. Elimden geldiği kadarınca götürmeye çalışıyorum” ifadelerine yer vermiştir.

Cahit Kaya 11 Ekim 1974 yılında doğmuştur.Aslen Elazığlıdır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisine katılmadan önce Polis Teşkilatında görev yapmaktadır. Neati Şaşmazın hemşerisi çocukluk arkadaşıdır. Diziye Necati Şaşmazın ricası ile katılmıştır. Daha önce hiçbir film, dizi veya yapımda oynamamıştır.
Sosyal medya hesapları: https://twitter.com/cahit_kayaoglu – http://instagram.com/CahitKayaoglu_
Bu yazımızda ilginizi çekebilir; Abdulhey ( Kenan Çoban ) Kimdir
Kurtlar Vadisi Pusu Cahit Kaya Fotoğrafları:

Bir yorum

  1. bilgehan birincioğlu aşığı

    Cahit abi 41 yaşındasın ama 30 lardaymışsın gibi gòsteriyorsun .41 kere maşaallah :-D.vallaa rolünü de çok güzel yapıyorsun ki halk seni çok sevdi.seni gören 20 yıllık oyuncu
    sanacak inşallah yıldızın parlar .başarılarının devamını dilerim;-)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ulaş Tuna Astepe Kimdir

Ulaş Tuna Astepe Bu yazımızda Sen Anlat Karadeniz adlı dizide Tahir Kaleli ...