Biyografiler

Zeynep Öztürk Kimdir? Biyografisi

Zeynep Öztürk

Zeynep Öztürk kimdir?, nerelidir?, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Zeynep Öztürk Biyografi

09.09.1983 tarihinde İstanbul da doğmuştur.  Öğretmen bir babanın kızı olan Zeynep Öztürk aslen Karslı’dır.1,72 boyunda 52 kilodur. Ayakkabı numarası 34, Elbise bedeni ise 36’dır. Lise mezunu olan başarılı model, araba kullanmayı, basketbol oynamayı ve ata binmeyi sevmektedir.
Show Tv Televizyonların da yayınlanan Bu Tarz Benim adlı programda yarışmacı olarak katılmıştır. Styling işi ile uğraşmaktadır. Etiler de butik işletmeciliği yapmaktadır. Elbiselerini kendi tasarlamaktadır. Bir röportajda “eskiden çok fazla kıyafet aldığını ve çok alışveriş yaptığı için annesiyle tartıştığını, butik açtıktan sonra rahatladığını “söylemiştir.  Sosyal paylaşım sitelerini de aktif olarak kullanan başarılı yarışmacı Zeynep Öztürk güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Vücudunda beğenmediği bir yer olmadığını, İlerde iyi bir modacı olmak istediğini ifade etmiştir. Yarışmada favoriler arasında gösterilen ve daha şimdiden binlerce hayran kitlesine ulaşan esmer güzel aramalarda da en çok aranılan kişiler arasına girmeyi başarmıştır.
Sosyal Medya Hesapları : Twitter: twitter.com/zeynepist34 – İnstagram: instagram.com/1zeynepozturk
Filmleri ve Dizileri : Ateşe Uçan Kelebekler, Genco,  Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu,  Aşk Oyunu,  Yağmur Zamanı, Avrupa Yakası 1. Sezon (Konuk Oyuncu), Sihirli Annem
Zeynep Öztürk Fotoğrafları : 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu