Biyografiler

Tümay Tali Kimdir?

Tümay Tali Kimdir? :
İşte Benim Stilim Yarışması 3. Sezon adaylarından büyük ikramiye için yaracak olan Tümay Tali hakkında yazmış olduğumuz bu yazımızda kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve  kendisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Yarışmaya Almanya Frankfurtdan katılan güzelliği ve tarzıyla dikkat çeken Tümayın mesleği mimarlıktır. Babası Müzisyen Annesi ise Şarkı Sözü yazarıdır. Sanatçı bir ailenin kızı olduğunu söyleyen yarışmacı Moda benim aşkım ve bunu ifade etmeye geldim açıklamasını yaparak İşte Benim Stilime büyük ödül için değil yarışmayı sevdiği için ve ünlü olmak istediği için katıldığını söyledi. Giyim tarzının Avrupa Standartları üzerinde olduğunu ifade ederek yarışmada iddialı olduğunu ortaya koydu.

Almanya da yaşadığı için Türkçesinin yetersiz olduğunu ve bununda farkında olduğunu ifade eden Tümay Tali bu konuda ki eksikliğini gidereceğini ifade etmişti. Her zaman ekran önünde olmayı istediğini hayalinin ise şarkı söylemek olduğunu söyledi. Ancak Ailesinin bunu istemediğni ve karşı çıktığını dile getirdi.
İnstagam adresi: instagram.com/tumaytaliofficial/ – Facebook adresi: facebook.com/Profiterolumbenim
Tümay Tali Fotoğrafları: ankara escort

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı