Biyografiler

Sinem Umaş Kimdir? Biyografisi

Sinem Umaş Kimdir?
İşte Benim Stilim yarışmasında 3. Sezon yarışmacılarından olan Sinem Umaş hakkında yazmış olduğumuz bu yazımızda kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz.
1984 doğumlu, 1,79 boyundadır. ve İstanbul da yaşamaktadır. Açıköğretim Lisesi Mezunudur. Moda Üzerine eğitim almaktadır. Annesi ve Babası boşanmıştır. Güzelliği ile dikkat eden yarışmacı daha önce Gelinim Olur musun adlı yarışmayla herkesin dikkatini çekmişti. Şu sıra Futbolcu Bahadır Davran ile nişanlıdır. Evlilik için bir tarih veremediğini evlenince de iki çocuk yapmayı planladığını ifade etti. İstanbul Moda da sevgilisi ile birlikte açmış olduğu giyim mağazasını işletmektedir. Eğer yarışmada büyük ödülü alırsa bayan giyime de yöneleceğini ifade etmektedir.

Müzik piyasasında da şansını deneyerek albüm çıkarmış, Öptün mü adlı şarkıya klip yaparak giriş yapmıştı. Fakat beklenilen çıkışı yakalayamamıştı.
Adı bir ara Fuhuş operasyonlarında anılmış daha sonra da masum belli olmuştu. Bu konu hakkında yapmış olduğu açıklamalarda eskiyi unutmak istediğini bu haberlerin doğru olmadığını zaman içinde kanıtlayacağını söylemişti.
Twitter adresi: twitter.com/sinemums – instagram adresi : instagram.com/sinemumas
Sinem Umaş Fotoğrafları :

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı