Televizyon

Sesi Çok Güzel Yarışması Başvuru Formu

Sesi Çok Güzel Yarışması Başvuru Formu
Fox Tvde yayınlanmaya başlayan Sertap Erener, Sibel Can ve Gökhan Türkmennin juri üyeliğini yapmış olduğu Sesi Çok Güzel Yarışma programına nasıl başvuru yapılır? Konu hakkında detaylı bilgiler aşağıda paylaşılmaktadır.
Yeni bir yarışma olmasına rağmen formatı bakımından ve juri üyelerinin ekranlarda en çok beğenilen kişiler arasında yer almasından dolayı en çok izlenilen programlar arasına girmeyi başarmıştır.
Sesi güzel olup da daha yeteneğini ıspatlayamamış, duyuramamış olan kişileri keşfetmeye yönelik düzenlenen yarışmaya arkadaşınızı, akrabanızı veya herhangi bir tanıdığınızı ihbar ederek Onun yarışmaya katılmasını sağlayabiliyorsunuz.
Jüri üyeleri yapılan bu ihbarlar doğrultusunda O kişinin şehrine, evine, iş yerine gidip seslerini dinleyecek, kendi takımlarına alıp almayacaklarına dair karar verecekler. İhbar edilen kişiler yarışmaya katılabilmek için Jüriyi etkilemek zorundalar.
Yarışmaya ihbar edeceğiniz kişi için başvuru formu  http://www.fox.com.tr/Sesi-Cok-Guzel/ihbar-et  linki kullanabilirsiniz. Yarışma hakkında görüşlerinizi yorum olarak konu altından paylaşabilirsiniz.

 
ankara escort

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı