Biyografiler

Savaş Kıran Kimdir ? Biyografisi

Show Tv de yayınlanan Bu tarz benim adlı programda yarışan erkek adaylardan Savaş Kıran kimdir? Nerelidir ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Yarışma formatın da değişikliğe giden programda artık bundan sonra 11 erkek ve 11 bayan yarışmacı çiftler halinde yarışacak, artistik ve oyunculuk performansları ile jüriden üyelerini etkilemeye çalışıp, 100 Bin TL büyük ödül için yarışacaklar.
Biyografisi : Bu Tarz Benim Erkek Yarışmacılarından olan Savaş Kıran 1998 yılında Çanakkale de doğmuştur. Akrep Burcudur ve İstanbul da yaşamaktadır. 1.85 boyunda ve 79 kilodur. Yüzme antrenörlüğü yapmakta ve modellik, sunuculuk ve oyunculuk kariyeri de bulunmaktadır. Alabora yarışmasına da katılmıştır. Ayrıca Çamlıca gazoz ve Limango reklamlarında da oynamıştır.

Başarılı yarışmacı yapmış olduğu bir açıklamada İnsanlar genelde beni eğlenceli tanırlar, sempatik tanırlar. Rekabet ortamlarında oluşan çatışmalarda insanların ufacık olaylardan büyük olaylar çıkarmasını sevmiyorum. Kızlarla ilişkilerimi iyi analiz ederim adaletli bir insanımdır ifadelerini kullanmıştır.
Yarışmada format gereği eşi Nil Anka’dır.
Sosyal Medya Adresleri : Twitter: @savaskran – İnstagram: @savaskiran
Bu Tarz Benim Savaş Kıran Fotoğrafları :

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı