Televizyon

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ramo Dizisi Oyuncuları Kimler

Ramo dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Show tv’de yayınlanan Yılmaz Şahin’in senaryosunu yazdığı, Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini yaptığı dizide ‘Ramo’ karakteri Murat Yıldırım canlandırıyor. Esra Bilgiç, İlhan Şen, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncularında yer aldığı dizinin çekimleri Adana’da gerçekleşiyor.

Ramo dizisinin konusu

Efendisine başkaldıran Ramo’nun hayat hikayesi ile adalet, intikam, aşk,ve dostluk eksenindeki derin çatışmayı anlatılıyor. Adanalı Ramazan ile avukat Sibel’in imkansız aşkı farklı bir dil ile anlatılacak. Dizinin müziklerini ise Aytekin Ataş yapmaktadır.
Dizide Ramo karakterini canlandıran Murat Yıldırım, Zeki iş bitirici, kendine has yöntemleri ile düşmanlarına karşı acımasız, Sevdiklerine ve ailesine bağlı, Onlar için herşeyi yapan gözü kara bir lideri oynuyor.
Dizide Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç ise; iyi eğitim almış, cesur, güçlü bir kadın, Yer altı dünyasının patronu Cengiz’in kızı rolünü canlandırmaktadır.
Hasan karekterini oynayan İlker Aksum; Ailesi için kendini ateşe atmaktan çekinmeyen, Saf, temiz deli dolu Ramo’nun abisi karakterini canlandırmaktadır. Ramo’yu her zaman destekleyen Ramo’nun abisi rolünde bir adamı canlandırmaktadır.
Yavuz karakterine hayat veren Yiğit Özşener dizide; Akıllı ve dikkatli bir kişilikte ve Cihangir Bey’in özel danışmanı, sağ koludur.

Dizide Boz karakterini canlandıran Görkem Sevindik; Çocukken başına gelen bir felaket yüzünden anasız ve babasız kalır. Kendisine Ramo’nun ailesi sahip çıkar. Ramo ile kardeş gibi büyürler Ramo’nun mahalleden en yakın arkadaşı, sırdaşı, yoldaşı rolünü oynamaktadır.

Fidan karakterini oynayan İdil Fırat ;Dizide Ramo’nun halasıdır. Sezgileri ve zekasıyla aile arasında dengeyi sağlayan, Sözü geçen, akıllı, eğlenceli, renkli bir kişiliği canlandırmaktadır.
Fatoş karakterini canlandıran Cemre Beysel‘in dizide en büyük arzusu sevdiği adamla evlenmek ve mutlu bir hayat sürmek. Tutkulu, dobra ve cesur bir kişiliği oynayan Ramo’nun kız kardeşi rolündedir.
Neco karakterini canlandıran Necati; Ne zaman ne yapacağı belli olmayan, Kötü bir ruha sahip Cengiz’in oğlu, Sibel’in kardeşidir.
Halef Karakterini canlandıran Rüzgar Aksoy, Tehlikeli, çıkarı doğrultusunda herşeyi yapabilen Cengiz’in sağ kolu karakterini oynamaktadır.
Neslihan karakterini oynayan İlkar Kayku ise; dizide, Oğlu ve kızını korumaya çalışan, zeki bir kadın ve Cengiz’in karısı rolünü canlandırmaktadır.
Tavsiye yazılar : Görkem Sevindik KimdirEsra Bilgiç KimdirCemre Baysel Kimdir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı