Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Genel » Parkorman Havuz hakkında bilgiler

Parkorman Havuz hakkında bilgiler

İstanbul Avrupa yakası Büyükdere Caddesi Maslak da bulunan havuz İstanbulun en güzel havuzlarından olup yazın serinlemek isteyenler için en çok tercih edişen yerledendir.
09:00: ile 17:00 saatleri arası hizmet veren havuz da düğün, nişan, kutlamalar olduğu zaman daha erken kapatabilir gün boyuda kapalı kalabilir.
14000 kişi kapsiteli olan açık hava ve yeşiiliğiyle, hijyeniyle göz kamaştıran Parkorman Havuzu pikniklere, toplantılara ve filim çekimlerinede ev sahipliği yapmaktadır.
Parkorman Havuza gitmeden önce ön rezarvasyon yaptırmanız ve nasıl gidilir konularında bilgi almanız gerekmektedir. Sitemiz Editörleri Parkormana nasıl gidilir ve rezervasyon bilgilerini Sizler için derleyip paylaştı.
Parkorman Havuza nasıl gidebilirim?
Avrupa yakasında iseniz ve toplu taşıma araçlarıyla gitmek istiyorsanız Beşiktaştan Sarıyer araçlarına binip Parkorman da inebilirsiniz. Eğer Mecidiyeköyden gidecekseniz Metro ile 4. Levente  gelip ordan Sarıyer arabalarına binip Parkorman girişinde inebilirsiniz.
Kendi aracınız ile Anadolu yakasından gelmek için 1. Köprüyü tercih ederseniz Zincirlikuyu-Maslak güzergahını taip edipp, Maslak Askeriyeyi geçtikten 1,5 km sonra solda Parkorman girişini görebilirsiniz.
Parkorman Havuz Fiyatları için aşağıda Size vereceğimiz Telefon bilglerinden ulaşıp detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Parkorman Havuz Telefon : 0212 285 95 47 – 0212 285 95 48
Adres: Büyükdere Caddesi Maslak- İstanbul

Bu yazımız 11.585 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*