Biyografiler

Özge Sarı Kimdir? Biyografisi

İşte Benim Stilim 6. Sezon yarışmacılarından olan Özge Sarı kimdir? kaç yaşındadır? nerelidir? biyografisi ve kendisi ile ilgili tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

12 Mayıs 1991 tarihinde İzmir de doğmuştur. 1.77 boyunda ve 57 kilodur. Boğa burcudur. Afyon Kocatepe Fakultesi Turizm Seyahatİşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur. Bankacılık yapmıştır.
Yemek yemeyi çok sevdiğini söyleyen güzel yıldız,  Yarışmaya katılma amacını Savaş karargahta kazanılır.Ben bu savaşı yazdim ve bitirdim. Sira şimdi yaşatmada. Hazirim ! Küçük bizans oyunlarını izleyip gülüp geçeceğim. Sözleriyle ifade etmiştir.
Otoriteler tarafından yarışmanın favorileri arasında gösterilmektedir. Oldukça iddialı açıklamalarda bulunan Özge Sarı ” Beni düşüremezler, hepsini teker teker göndereceğim. Çünkü ben buraya kazanmaya geldim, En tarz sahibi olduğumu kanitlamaya…” ifadelerini kullanmıştır.

Sosyal Madya Adresleri : instagram.com/ozge_sari
Size göre Özge Sarı elenecek mi yoksa yarışmada büyük ödülü alacak olan kişi mi olacak? Kendisi hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Özge Sarı fotoğrafları: (Büyütmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı