Biyografiler

Nil Anka Kimdir ?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Bu tarz Benim adlı programda yarışan Nil Anka Kimdir ? kaç yaşındadır ve tüm merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ebru Akelin isteği üzerine podyumda yapmış olduğu oryantal dans ile dikkatleri üzerine çeken başarılı yarışmacı favoriler arasında gösterilmektedir.
Biyografisi: 19 Kasım 1987 İstanbul doğumlu fotomodel ve sanatçıdır 1,74 boyunda ve 56 kilodur. Akrep burçludur. Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. 2012 -IRU- uluslararsı radyocular birliği radyo dostu sanatçı ödülünü almıştır.
Müzik alanında bu eğitimin kendisine kültürel açıdan faydalı olacağını düşünüyor. İngilizce eğitimi de almış, ülkesinde güzel şeyler yaptıktan sonra dünyaya açılmak hedeflemektedir. Mankenlik yaptığı dönemlerde vermiş olduğu cesur pozlarla da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.
Başarmamak diye bir şey yok tembellik vardır ancak” diyen Nil Anka, “Ben sadece istemekle yetinenlerden değilim hayallerimi kurup onlara ulaşmak için ter dökenlerdenim” açıklamalarında bulunmuştur. En kısa zamanda klip çekmeyi düşünen başarılı şarkıcı sahne çalışmalarında dans gösterileri ve sahne şovlarının olacağını söyledi.

Aşk Zırhı adlı single için çektiği klip internet fenomeni oldu. Müyap ta son 3 günde yüklenen en çok izlenen video olurken, yayınlanan tüm internet kanallarında toplamda 3 günde 700 bin izlenerek büyük yankı uyandırdı. Kadının sadece cinsel odaklı görülmesine tepki olarak bu proje de bu kareler çekildi ifadelerini kullandı.
Peki seni nasıl bir erkek etkileyebilir sorusuna özgür olabilen ve yalan söylemeyen bir erkek diye cevap vermiştir.
Yarışmanın Bir bölümünde jüri üyelerinden Umut Eker, tarzını beğenmediği için Nil Anka’nın pantolunu makasla kesmiş ve bu olay sosyal medya da gündem yaratmıştı.
Sosyal Medya Adresleri : http://instagram.com/nil.anka/ – https://twitter.com/nil_anka
Nil Anka Fotoğrafları : 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı