Magazin Haberleri

Miss Mr Model of Turkey 2016

Miss Mr Model of Turkey 2016 başvuru tarihleri, başvuru şartları ve diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır. Bu yıl 16. düzenlenecek olan yarışmaya başvurular 06 Haziran – 22 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılmaktadır.
Yarışmaya katılmak için missmrmodelofturkey.com sayfasından, instagram.com/missmrmodelofturkey  adresinden veya Rönesans Ajansa şahsen başvuru yapmak yeterli olacak.
Yarışmanın amacı; Daha önce podyum deneyimi yaşamamış model adaylarını eğitimden geçirerek, sektöre kazandırmak olarak açıklanmıştır.
Başvuru şartları : Yarışma’ya yalnızca 16-24 Yaş arası Bay ve Bayan, TC vatandası hiç evlenmemiş ve çocuğu olmamış genç kızlar katılabilir. Yarışmaya başvuru formunu dolduranlar bir portre ve bir boydan fotoğrafını eklemek zorundadırlar.  18 yaşından küçükler yarışmaya ailelerinden alacakları izin belgesi ile katılabilir.Diğer başvuru şartları için Yarışmanın kendi sitesinden bilgi alabilirsiniz.

23 Temmuz 2016 Tarihinde jüri tarafından gönderilen resimler ile fotoğraf elemesi gerçekleştirilecektir. Fotoğraf elemesini geçen adaylar yarı final elemesine çağırılmak üzere 25-26-27 Temmuz tarihinde telefon ile bilgilendirilecektir.

Yarı Final elemeleri İzmir de Final gecesi ise İstanbul da yapılacak. Yarışmada birinci olanlar Paris, ikinci olanlar Antalya, Üçüncü olanlar ise Çeşmede tatil kazanacak.  Dereceye giren adaylar ayrıca çeşitli hediyelerde kazanacak.

Yarışmada finallere kalan adaylar hakkında ilerleyen günlerde sitemizde bilgiler paylaşılacaktır.
Tavsiye yazı : Miss Turkey 2019 finalistleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı