Magazin Haberleri

Miss Mr Model of Turkey 2012 birincisi Sinem Özgenoğlu

Sonu merakla beklenen Miss & Mr Model of Turkey 2012nin gala gecesi 26 Ağustos 2012 tarihinde yapıldı. Ege Tvnin canlı olarak yayınladığı yarışmada Bayanlarda Sinem Özgenoğlu birinci seçilirken erkeklerde ise Arman Duhan 1. oldu. Diğer yarışmacıların da sergilemiş olduğu performans büyük alkış aldı. Sinem Özgenoğlunun Resimleri ve diğer adaylar hakkında bilgiler eklencektir.
Büyük bir heyecanla izlenen yarışmada Juri üyeleri yakışıklı erkekler ve birbirinden güzel bayan modellerin arasında derecelendirme yapmak sonucu belirlemek için oldukça zorlandığı ifade edildi.
Kadın yarışmacıların final kostümlerini İzmirli modacı Ertan Kayıtken hazırlarken, erkeklerin takım elbiseleri Faruk Saraç şıklığı ile podyumda boy gösterdi.
Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl başta olmak üzere Ertan Kayıtken, Eray Çöpçü, Erdal Güvenç, Aydın Kırban, Ayşe Erbulak, Armağan Çağlayan, Özge Ulusoy, Faruk Saraç, Ivana Sert, Cenk Eren, Tuğba Özerk ve Uğurkan Erez”in juride değerlendirmelere katıldı.
Yarışmada ikinci Gizem Koçak, olurken Üçüncü güzel Nazlı Demir oldu. Sude Gelişli  ise ilk  dördüncü olarak dereceye girdi. Gelecek vaadeden ünvanını ise Derya Sancaktar aldı.
Yarışma sonuçları şu şekilde gerçekleşmiştir:
Arman Duha- Sinem Özgenoğlu birinciliği, Hilmican Şılak-Gizem Koçak ikinciliği, Çetin Özcan- Nazlı Demir üçüncülüğü, gelecek vaad eden Alparslan Akpolat- Derya Sancaktar, Optimum AVM modelliğini ve 4″üncülüğü Burak Sarı-Sude Gelişli, Basın Modelliği Ödülünü Burak Sarı- Ecem Bulut kazandı. Gizem Koçak, Nazlı Demir, Sude Gelişli, ve Derya Sancaktar ilgili detaylar biyografiler en kısa zamanda sitemize eklenecektir.
Duyuru: Yarışmaya katılan Modeller biyografinizin veya resimlerinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz

Bu haberlerde ilginizi çekebilir:
Yeni :    Miss Mr Model of Turkey 2013 sonuçları için tıklayın
Elidor Miss Turkey 2013 içn tıklayınMiss Model of Turkey 2013 için tıklayın
2012 Miss Mr Model of Turkey yarışması finalistleri ve fotoğroflarıSinem Özgenoğlu Kimdir Biyografisi–  Özge Yüksel kimdirDamla Deniz Turgut Biyografi
Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı