Magazin Haberleri

Miss Model Of Turkey 2013 Kraliçesi Sevinç Meşe

ABONE OL

Kraliçe kim seçildi?:
Türkiye Mankenler Kraliçesi Miss Model of Turkey 2013de 26 Güzelin Kraliçelik tacını takmak için kıyasıya mücadele ettiği yarışmada 25 Yaşında 1,76 boyunda 86,61,90 ölçülerinde olan Sevinç Meşe rakiplerini geride bırakarak taç takmaya hak kazandı.
Bu yıl 25. düzenlenen yarışma da Tuğba Özay, Nez, Zeliha Sunal, Altay, Aslı Kökçe, Altuğ Dilmaç gibi isimlerin yer aldığı juri üyeleleri Birbirinden güzel 26 kişi arasından derecelendirme yapmak için oldukça zorlandığı ifade edildi. Gecenin Sürprizi ise 2012 yılı Miss Model of the World kraliçesi Rus Kristina Oparina’nın da jüride yer alması oldu.
Bir kraliçenin seçileceği ve Türkiyeyi temsil edecek 4 güzelin seçildiği gecede, Hande Oğuz ikinci, Bircan Birinci üçüncü, Sahra Işık dördüncü, Ebru Sertbay beşinci oldu. Yarışmada kraliçe seçilen Sevinç Meşenin tacını Çevik Süha Alpaylı ile 2012 Dünya Mankenler Kraliçesi Kristina Oparina ve 2012 Türkiye Mankenler Kraliçesi Esra Serim’in elinden aldı.
Yarışmada Kraliçe olan güzel 2013 kasım ayında Çin Halk Cumhuriyeti’nde yapılacak ve 70 ülkeden modellerin katılacağı Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek
İkinci güzel Hande Oğuz Arnavutluk’un başkenti Tiran’dan gerçekleştirilecek “Miss Globe” yarışmasında ülkemizi temsil ederken, üçüncü güzel Bircan Birinci ise Malezya’da yapılacak “Miss Bikini of the Universe” yarışmasına ülkemiz adına katılacak.
Yarışmaya katılan 26 manken, önce mayolarla daha sonra sponsor moda firmalarının kıyafetleriyle podyumda boy gösterirken bir haftalık kamp sonrası bazı dallarda fotojeni güzeli, bikini güzeli, Aqua Fantasy güzeli, basın güzeli, ve en iyi arkadaş kategorilerinde belirlenen güzellere ödüller verildi.
Basın güzeli ödülünü  Özge Yüksel kazandı. Aqua Fantasy güzeli Şiir Yolaçan seçildi. Fotmodel Güzeli ise Gökçe Üstgül seçildi.
Yarışmaya katılan 26 Finalistin resimleri ve detaylar için tıklayınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı