Magazin Haberleri

Miss Exclusive 2013 güzeli Gizem Koçak oldu

ABONE OL

İzmir de gerçekleşen dünyanın prestijli yarışmalarından olan Miss Exclususive Of The World 2013 yarışmasında Gizem Koçak rakiplerini geride bırakarak birinci seçildi.
İzmirin Çeşme ilçesinde düzenlenen yarışmada 34 ülke güzeli kraliçe tacını almak için mücadele etti. Murat Başoğlu ve Özge Ulusoyun sunduğu Türkiye de Kral Tvnin yanısıra yabancı televizyon kanallarından da canlı olarak yayınlandı.
Çağla Kubat, Çağla Şikel, Emre Altuğ, Ertan Kayıtken, Özlem Yıldız, Uğurkan ErezAtıl Kuloğlu, Zahide Yetiş, Diana Monaja, Sinan Vardar, Ufuk Kılıç, Tugan Nacaroğlu, Süreyya Yalçın, Işıl Reçber, Eser Elgür, Hakan Aysev, ve Erol Kaynarın yaptığı yarışmada ikinciliği Kosova güzeli Merona Taraku, üçüncülüğü İsrail güzeli Lili Rich elde etti. Litvanya güzelli Greta Mikalauskyte Bikini Güzeli, İsrail güzelli Lili Rich En İyi Kostüm Taşıyan Model ve Ukraynalı Alona Berkovska En İyi Yerel Kostüm Güzelli seçildi.
Yarışma da birinci olan Gizem Koçak “Çok mutluyum. Bu kadar güzelin arasında birinci olmak çok heyecan verici. Böyle bir sonucu beklemiyordum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı