Biyografiler

Mehmet Aykaç Kimdir?

Kırgın Çiçekler de ki Serkanın gerçek adı nedir? Kırgın Çiçekler adlı dizide Serkan Rolünde olan Mehmet Aykaç Kimdir? nerelidir? kaç yaşındadır? daha önce hangi dizilerde oynamıştır ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Özgür Çevik ve İpek Karapınarın yer aldığı ve izlenme rekorları kıran dizide Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker, Gökçe Akyıldız gibi isimler yer almaktadır.
Dizide Defnenin kardeşi Eylül’e aşık olan ailesi zengin, kardeşinin ve annesinin aksine çok iyi niyetli birisini canlandırmaktadır.
Mehmet Aykaç Biyografi : 25 Nisan 1992 yılında Hatay da doğmuştur. 1,75 boyundadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Koro Şarkıcılığı Bölümü mezunudur.  Müzik ile de ilgilenen genç oyuncu Keman ve Gitar da çalabilmektedir. O Ses Türkiye adlı yarışma programına katılmış fakat başarılı olamamıştır. Lisanslı bir futbolcu olan Mehmet Aykaç Körfez İskenderspor da oynamıştır. Lise yıllarında en iyi beste ve en iyi solist ödülleri bulunmaktadır.

Daha önce rol aldığı diziler :
Trt1 de yayınlanan Eski Hikaye  adlı dizide de rol almıştır. Sil Baştan adlı dizide Mete rolünü canlandırmıştır. Reklam filmlerinde de rol almıştır.
Sosyal Medya adresi : twitter.com/aykacmehmet_ – instagram: @mehmetaykac
Tavsiye : Biran Damla Yılmaz kimdirAleyna Solaker Kimdir
Mehmet Aykaç Fotoğrafları:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı