Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Genel » Medyum Ali Hoca papaz büyüsü yorumları

Medyum Ali Hoca papaz büyüsü yorumları

Hollanda’da yaşayan bir ziyaretçimizin Bizlere paylaşmış olduğu bir yazı…
Ben Hollanda’dan yazıyorum. 4 yılımı verdiğim ilişkim sonunda erkek arkadaşım tarafından terk edildim. Onun aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Çok özledim. Onu geri getirmek, yeniden başlamak için ne yapmam gerekiyorsa yapmaya hazırım. Denemediğim yol kalmadı. Ne kadar üfürükçü ve hoca varsa denedim diyebilirim. Dolandırıcı medyumlara binlerce lira kaptırdım. Para önemli değil, yeter ki sevgilim gelse…
Ama bu dolandırıcı medyumlar hem paramı alıyor, hem de benimle dalga geçiyor, beni boş yere umutlandırıp oyalıyordu. Yine de biri dolandırdıktan sonra bir başkasına umut bağlıyor, kapı kapı geziyordum.

Bir gün internetten güvenilir medyumlar, gerçek medyumlar diye aradım ve herkesin bir isimden bahsettiğini okudum. Neredeyse yüzlerce farklı yorum vardı ve çoğu Medyum Ali Hoca’yı denediklerini, %100 memnun kaldıklarını, söylediği süreden bile önce dertlerine çare bulduklarını anlatıyordu. Aralarında benim gibi sahtekar medyumlar tarafından dolandırılıp, en sonunda Medyum Ali Gürses ile karşılaşanlar da vardı. Facebook’taki sayfasında da onbinlerce kişinin beğendiğini görünce ve telefon numarasının senelerdir sabit kaldığını görünce kesin kararımı verdim. medyum ali hoca’yı aradım, derdimi anlattım. Yaptığı aşk büyüsü sayesinde sevgilim bana geri döndü. Hem de çok kısa sürede…
Bana 21 gün sabretmemi söylemişti ama 15 gün bile sürmedi. Medyum Ali Hoca gerçekten mucize gibi bir adam, kendisinden Allah razı olsun, verdiğim paralar da ona helal-i hoş olsun. İnternette adını kullanan birçok medyum adı altında dolandırıcı da var bahsettiğim Ali Gürses sitesi medyumali.com buna dikkat edin arkadaşlar.

Bu yazımız 1.519 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*