Biyografiler

Maria Surina Kimdir? Biyografisi

Tv8de yayınlanan Bu tarz Benim yeni ismiyle İşte Benim Stilim adlı programda yarışan Maria Surina Kimdir? nerelidir?, kaç yaşındadır?,  Biyografisi ve hakkında merak etmiş olduğunuz tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Çeşitli sitelerde yarışmanın en seviyeli, en mesafeli ve en güzel yarışmacısı olarak nitelendirilen ve bir çok kişi tarafından İvana Serte benzetilen güzelliği ve gözleriyle büyüleyen yarışmacı, bir bölümde jüri üyesi Kemal Doğulunun eleştirilerine dayanamayarak ve kendini ifade edemeyerek ağlayarak stüdyoyu ter ketmişti. Bu olay sosyal medya paylaşım sitelerinde de çok konuşulmuştu.
Yarışmaya öylesine katıldığını ama şuan yarışmada kazanmak istediğini, Giyinmeyi iyi bildiğini ve modaya da el atacağını ifade etmiştir.

1988 doğumlu, 1,72 boyunda olan Maria Surina Türkmenistanlıdır. Ailesiyle beraber Ankara da yaşamaktadır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanıp burada hazırlık okuduktan sonra, tekrar sınavlara girerek Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış ve burada öğrenim görmektedir. Avukat olmayı hedeflemektedir. En büyük hayali ise güzel ve mutlu bir aile kurmaktır. Yarışma da büyük ödülü kazanırsa bu parayı Yurt dışında eğitim görmek için harcamak istediğini ifade etmiştir.
İnstagram adresi : http://instagram.com/surinamaria/
Maria Surina Fotoğraf Galerisi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı