Televizyon

Komedi Türkiye’ye Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiyenin En komiğinin seçileceği Komedi Türkiyede jüri üyeleri kimler olacak? Yarışmaya başvuru formu, katılma şartları ve yarışmanın formatı hakkında geniş bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Yarışmanın formatıAmatör komedyenler, profesyonel oyuncular eşliğinde hünerlerini sergileme olacak. Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyecekler. Yarışmayı Türkiyenin en önemli bayan sunucularından olan Burcu Esmersoy Sunacak. Komedyen adaylarını yarışmaya sahne arkasında oyuncu koçu olarak çalıştıracak ünlü oyuncular yer alacak. Her hafta bir veya iki ünlüde konuk ünlü skeçlerde yer alacak. Ayrıca Ünal Yeter, Seda Fettahoğlu, Tuğba Çom, Öznur Serçeler ve Diren Polatoğullar gibi profesyonel oyuncular yer alacak.
Jüri üyeleri kimler ? : Amatör komedyenler, ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları skeçlerde Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer’in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.
Komedyen adaylarının skeçlerdeki performanslarını jüri ve ünlü oyuncular ayrı ayrı puanlayacak. En az puanı alan aday Komedi Türkiye Yarışmasına veda ederken, elenen yarışmacının yerine bir sonraki hafta yeni bir komedyen adayı katılacak ve heyecan hiç durmadan artacak.
Yarışmaya http://www.tv8.com.tr/yarisma-basvurusu-yap linkinden başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı