Genel

İstanbul Koltuk Yıkama Firmaları

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız ve prensip olarak vermiş olduğumuz tüm sözleri yerine getirme çalışma anlayışı neticesinde, Şirketimiz İstanbul ve ilçelerinde en çok tercih edilen İstanbul koltuk yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Yapmış olduğumuz faaliyetler de kazanmış olduğumuz kaliteli referanslarımız bunun en belirgin özelliğidir.
İstanbul ilinde kendilierini kurumsal koltuk yıkama şirketi olarak tanıtıp ama aslında öyle olmayan, Siz değerli müşterilerimizi mağdur durumda bırakan, bir çok sahte firma olduğunu çeşitli şikayet platformlarından görmekteyiz. Sizlerin ve başka kişilerin güvenliği için Bu gibi kişileri gerekli yerlere şikayet ederek önlem almanızı tavsiye etmekteyiz.
Kurumsal kimlik ile hareket eden personellerimiz yapmış oldukları tüm çalışmalarda Avrupadan ithal kimyasal malzeme kullanmakta ve yine aynı şekilde Avrupanın en iyisi olarak nitelendirilen makineler ile koltuklarınızı güvenli bir şekilde garantili olarak yıkamaktadır.
Nasıl ki kirlenmiş olan bir eşyamızı yeniden giymek için yıkama gereksinimi duyuyorsak, ev veya iş yerlerinde sıklıkla kullanmış olduğumuz koltukların ve halıların da kir ve bakteri gibi vücut sağlığını tehlikeye atacak mikroplar barındırdığından dolayı belli periyotlarla temizleyerek önlem almak zorundayız. Şirketimiz yılda en az iki kere koltuklarınızı yıkamayı tavsiye etmektedir. Belirli sürelerde
yapılan temizleme işlemleri hem eşyanızın ömrünü uzatmakta hem de hijyen ve görünüm olarak Sizlere artı değerler katmaktadır.
Koltuklarınızı yıkamadan önce özel karışımlı ıslak suya koyarak bir süre bekletme çalışması yapıldıktan sonra çıkmayan inatçı lekeler için eşyalarınıza hiç bir zarar vermeyen özel kimyasal ilaçlar kullanılarak temizleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Koltuklarınızı yıkatmak için Bizlere ulaşmanız dahilinde müşteri temsilcimiz, Sizlere yardımcı olmak maksadıyla istediğiniz bir zaman diliminde ziyaretinize gelir, eşyanızı görerek yapmanız gerekenleri ve fiyat konusunda Sizleri bilgilendirir.
Kredi kartı ve peşin ödeme kolaylıkları ve avantajlı tarifelerle eşyalarınızı gönül rahatlığı ile Bizlere teslim edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu