Biyografiler

İdil Naz Kaluç Kimdir ?

İdil Naz Kaluç

İdil Naz Kaluç kimdir, nerelidir,kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Show Tvde yayınlanan Bu Tarz benim adlı yarışmada, Ecem Akkaya ile yapmış olduğu tartışma büyük yankı uyandırmıştı.
Big Brother Türkiye’nin hafızalarda kalan isimlerinden İdil Naz Kaluç, Stil Avcıları’nın da en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Yarışmada diğer adaylara vermiş olduğu cevaplar, giymiş olduğu elbiseler ve instagram adresinde paylaşmış olduğu fotoğraflarla da bir hayran kitlesi yaratan genç yarışmacı birinci olmasa da ilerleyen günlerde isminden sıkça söz ettireceğe benziyor.
İdil Naz Kaluç Biyografi : 1995 yılında İstanbul da doğmuştur. 1.67 cm boyunda ve 50 kilodur. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Antrenörlüğü öğrencisi olup Tenis ve pilates eğitmenliği yapmaktadır.

Yüzmek ve spor yapmayı seven genç güzel çevresi tarafından havalı bir kız olarak nitelendirildiğini ifade etmektedir. Egolu ve hırslı insanlarda hoşlanmadığını dile getirmiştir
Sosyal paylaşım sitelerini aktif olarak kullanan İdil Naz iddalı tavırları ve güzelliğiyle yarışmada büyük ödül için yarışacak adaylar içinde favoriler arasında gösterilmektedir.
Senin için en iyi iş nedir? sorusuna Modellik cevabını vermiş, Afrika’da bir yere seyahat edebilseydin, bu yer neresi olurdu, sorusuna Kenya, Affetmek mi daha kolay yoksa unutmak mı? sorusuna ise Unutmak diye cevaplar vermiştir.
Kendisi hakkında görüşleriniz, konu altında ki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
Sosyal medya Hesapları : https://twitter.com/idilnazkaluuc – http://instagram.com/idilnazkaluc/
Tavsiye yazılar : Emel Özkızıltaş kimdir

İdil Naz Kaluç fotoğrafları

Kendi ağzından Big Brothera katılan İdil Naz Kaluç kim?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu