Biyografiler

Görkem Sevindik Kimdir?

Görkem Sevindik

Kurtlar Vadisi Karakterlerinden olan Pusat Çakır Kimdir? Gerçek adı nedir? Nerelidir? kaç yaşındadır? ve tüm merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Rol gereği Laz Ziyanın torunu, Süleyman Çakırın oğludur. Memati’nin ona sahip çıkmamasından dolayı babasının yerine geçmiştir. Mematinin ölümünden sonra Polatın emrine girmiştir.
Biyografisi : Asıl ismi Görkem Sevindik olan başarılı oyuncu 17 Ekim 1986 tarihinde Adana da doğmuştur. Eğitimini Adana da yapmıştır. Oyuncu olmayı çok isteyen genç oyuncu İstanbul’a gelerek Müjdat Gezen Sanat Merkezin de eğitim almaya başladı. Kendini geliştirerek bazı tiyatro oyunlarında rol aldı.
Bir ara Best Model of Turkey yarışmasına katıldı fakat istediği dereceyi alamayınca tekrar oyunculuk hedefi için çalışmalara başladı.
Pana Film Akademi’nin açıldığını duyunda buraya kayıt oldu. Kurtlar Vadisinin yapımcısı olan Raci Şaşmaz ile tanıştı. Çakırın oğlu pusata ve çakıra çok benzediğinden bu rolde oynaması için teklif aldı. Göstermiş olduğu başarılı performans ile hayran kitlesi artarak bir fenomen haline geldi.
Bir Röportajında Dizide ki rolünün aksine güler yüzlü, iyi niyetli, her şeyi konuşmayla çözebilen birisi olduğunu, Dürüstlüğüm, dobralığım beni buralara getirdi. ifadelerini kullanmıştır.
Star Tv’de yayınlanan Söz dizisinde Keşanlı rolünü canlandırnıştır. Görkem Sevindik Ramo dizisinde Boz karakterini canlandırmaktadır.
Sosyal medya adresleri : twitter : twitter.com/gorkemsevindik – instagram : instagram.com/gorkemsevindik01
Oynadığı Diziler: Kalbim Seni Secti /Konuk Oyuncu, Kurtlar Vadisi Pusu – Pusat /Oyuncu, Söz – Keşanlı, Ramo – Boz
Tavsiye yazı : Cahit Kayaoğlu KimdirTolga Sarıtaş KimdirEsra Bilgiç Kimdir
Kurtlar Vadisi Pusu Pusat Çakır Fotoğrafları : ( Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz )

Anahtar kelimeler : Görkem Sevindik vikipedi, Görkem Sevindik kimdir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu