internet

Facebook Hesabı dondurma nasıl yapılır?

Sosyal paylaşım siteleri arasında Milyonlarca kullanıcı sayısıyla lider olan olan Facebook da üyeler kimi zaman hesaplarını iptal etmek dondurmak ihtiyaçları duymaktadır. Kişisel olarak facebook hesabını kapatmak isteyenler olduğu gibi dondurup daha sonra tekrardan kullanmak isteyenlerde olmaktadır. Hesabını dondurmak isteyen Birçok üye bu işlemin nasıl yapıldığını bilmemekte ve bulmakta büyük bir zorluk çekmektedir.
Site editörlerimiz olarak Sizlere yardımcı olmak maksadıyla hazırladığımız aşağıda açıklayacağımız bilgiler dahilinde facebook profilinizi tekrar giriş yapana kadar iptal edebilirsiniz.
Öncelikle sistemde kayıtlı olan e-mail ve parolanızla siteye giriş yapınız. Başarıyla griş yaptıktan sonra sağ üst köşede Anasayfa yazan yerin hemen yanında ki ok işaretine tıklayıp açılan pencereden Hesap ayarlarını bulup tıklayınız. Açılan ekranda sağ köşede Genel kategorisi adı altındaki linklerden Güvenlik bağlantısını tıklayınız.
Bunu yaptıktan sonra karşınıza çıkan bölümde en alt tarafta Hesabı dondur bağlantısı gözükmektedir. Bağlantıya tıklayarak açılan yerde ki bilgileri doğrulamanız taktirde hesabınız başarılı bir şekilde tekrar giriş yapana kadar donduurlmuştur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı