Biyografiler

Ezgi Ünal Kimdir? Biyografisi

İşte Benim Stilim adlı yarışmada 3. Sezon adaylarından olan Ezgi Ünal ile ilgili yazmış olduğumuz bu yazımızda kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, Biyografisi ve merak ettiğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Tv8de yayınlanan Sunuculuğunu Öykü Serterin yaptığı İvana Sertin jüri üyeleri arasında olduğu program reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Her sezon ki bölümler gibi bu sezon da yine en çok izlenilen programlar arasında yer almaktadır.
Daha önce Savaş Kıran ile bir süre aşk yaşayarak isminden sıkça söz ettirerek dikkat çekmeyi başarmıştı. Yarışmaya kazanmak için katılmadığını ifade etmiş, ünlü olmak için katıldığını söylemişti. Farklı kişiliği ile de dikkat çekmekte dengesiz bir ruh halinde olduğunu da itiraf etmiştir. Giymeyi ve giydiğini göstermeyi çok sevdiğini bunun içinde yarışmaya katıldığını ifade etmiştir.

Gülmeyi ve her durumda pozitif olmayı seven, ukala insanlardan nefret eden diye kendisini tanımlamıştır.
Moda Tasarımı mezunu olan Ezgi Ünal Kıyafetlerini kendisi dikmektedir. Memleketi Ispartadır. İstanbul da yaşamaktadır. 1,75 boyunda ve 56 kilodur. Daha Önce Alabora adlı yarışmaya katılmıştır.
Kendisi hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Sosyal Medya Hesapları : twitter.com/igzelanu – instagram.com/ezgisell/
Ezgi Ünal Fotoğrafları :

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı