Dekorasyon

Evgör Mobilya Şikayetleri

Bu yazımızda Mobilya Dünyasının öncülerinden olan Evgör mobilya şikayetleri, ve detaylı bilgiler vermekteyiz.
Şikayetlerin Ele Alınması Prosedürü:
2004 yılında kurulan vizyon olarak Yenilikçi ve global bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Gerçekleştirmiş olduğu yatırımlar ve uygulamış olduğu başarılı stratejiler ile bu alanda lider firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Evgör Müşteri bilgilerinin güvenliğini sağlamak için veri iletim sisteminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanmaktadır. Kendi alanlarında uzman, genç dinamik personelleriyle teknolojiyi en iyi şekilde kullanan müşteri, ilişkileri konusunda ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.
Güçlü Referans Ağı:
Aralarında Tv programları, Ünlü oyuncular ve Kurumsal Firmalarında bulunmuş olduğu yaklaşık 50 Referansa sahip olan EVGÖR Mobilya özgün, modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek, Türkiye’nin her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesi vermektedir. İstanbul da Beyoğlu, Çengelköy, Üsküdar, Dudullu ve Tuzla mağazalar ile Türkiye’nin ilk ve en büyük internet mobilya mağazası Evgor.com.tr üzerinden de dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirmektedir.
İnternet sitelerine giriş yaparak beğenmiş olduğunuz modelleri sipariş edebilir, Stoklarda bulunan ürünler; İstanbul içerisine 3 iş gününde diğer illere ise en geç 7 iş gününde teslim edilmektedir.
Eğer beğenmiş olduğunuz ürün stoklarda yoksa; İstanbuldaysanız 10 ile 25 gün, İstanbul dışında iseniz maksimum bir ay içerisinde teslim edilmektedir.
Ödüller :
Avrupa Birliği Kalite Ödülü (2011), Tüketici Kalite Ödülü (2011), EQA Kalite Ödülü, TTKD “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” Ödülü, Altın Adam ve Altın Marka Ödülleri, Dünya Kalite Ödülü (2012), Sosyal Medya ve Tüketici Kalite Ödülleri ile İstanbul Ticaret Odası 6. Başarı Kobi Yarışması Genç Girişimciler Jüri Özel Ödülü bulunuyor.
Evgör Mobilya hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu