Magazin Haberleri

Elidor Miss Turkey 2013 birincisi Rüveyda Öksüz oldu

ABONE OL

Elidor Miss Turkey 2013 yarışmasında 1. kim oldu?
Star tv ekranlarında yayınlanan Elidorun sponsor olduğu Miss Turkey 2013 birincisi İstanbulda doğu büyüyen Anne babası Rize Ambarlık köyünden olan 1,80 boyunda, 19 yaşında olan Rüveyda Öksüz oldu. Bu muhteşem gecede 2. güzel Berrin Keklikler olurken, 3. güzel Ezgi Avcı oldu.
Yarışmada birinci olan güzel Rüveyda Öksüz ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Berrin Keklikler Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel Ezgi Avcı Miss Earth’de temsil edecek.
Juri üyeleri birbirinden güzel finalistlerde derecelendirmek yapmak için oldukça zor anlar yaşadığı gözlemlenirken Ünlü popcu Kenan Doğulu ve Göksel şarkılarıyla geceye katılanlara ve ekranları başında izleyen binlerce kişiye müzik ziyafetinde bulundu.

Yarışmaya sponsor olan temsilciler güzellere hediyelerini takdim etti. Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz, Opel Adam marka  bir otomobilin sahibi oldu. Ayrıca Boybeyi $4.700 değerinde kolye, Elidor sınırsız bakım ürünü ve D-Gym spor salonu 1 senelik üyelik hediye etti.

İkinci güzel Berrin Keklikler, VIP Turizm’den € 5000 değerinde Amerika turu, Boybeyi’den $3.900 değerinde kolye, Elidor sınırsız bakım ürünü ve D-Gym’den 1 senelik üyeliğin sahibi oldu.

Üçüncü güzel Ezgi Avcı ise alışverişin uğurlu adresi n11.com tam 5000 TL değerinde hediye çeki takdim etti. Boybeyi, 3. Güzele $3100 değerinde kolye sunarken, D-Gym spor salonu 1 yıllık üyelik verdi. Elidor sınırsız bakım ürünü hediye etti.

Rüveyda Öksüz  Kimdir : ? 180 cm. boyunda İstanbul doğumlu 19 yaşında olan genç güzel Eğtimine İstanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri, 1. Sınıf Öğrencisi olarak devam etmekte…
Berrin Keklikler Kimdir? : Yarışmada ikinci seçilen 18 yaşında 177 cm. boyunda Almanyada doğmuştur. Eğitimine Lise son sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.
Ezgi Avcı Kimdir? : Yarışmada üçüncü güzel olarak seçilen İstanbul doğumlu olan güzel 1,79 boyundadır. Eğitimini Florida Instıtute Of Technology, İşletme Bölümü, 3. Sınıf Öğrenci olarak sürdürmektedir.
Tavsiye yazı : Miss Turkey 2019 finalistleri

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı