Biyografiler

Çiğdem Çelik Kimdir? Biyografisi

Çiğdem Çelik

Çiğdem Çelik Kimdir, nerelidir?, kaç yaşındadır, Biyografisi, fotoğrafları ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian’a benzerliğiyle dikkat çekmekte, Tv 8 de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında anlık çıkışları ile de yarışmaya damgasını vurmuştu. Özden Cerrahoğlu, Nihal Candan ve Nazlı Hamarat ile yapmış olduğu tartışmalarla da dikkat çekmişti.
Bakımlı ve alımlı olmasıyla dikkat çeken yarışmacı Kabіn mеmurluğu yapmaktadır. İşte Benim Stilim yarışmasına katılmak için mesleğinden ayrılmıştır.
Çiğdem Çelik Daha önce Yemekteyiz adlı programda yer almıştır. Bursa’lıdır. 1979 doğumludur. İstanbul da yaşamaktadır. Lakabı Barbiedir. Sosyal Medya adresinde paylaşmış olduğu fotoğraflarla fenomenleşen ve ilgi çeken Çiğdem Çelik’in binlerce takipçisi bulunmaktadır. 10 yıl boyunca özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak çalışmış ve hiç evlenmemiştir.
Çiğdem Çelik 1.65 boy ve 52 kilodur. Eren Gençten oyunculuk dersi alıyor. Kamera önü oyunculuğu için hazırlanmakta ve çeşitli organizasyonlarda sunuculuk yapmaktadır.
İnstagram adresi: instagram.com/cigdemmm_celik/

Çiğdem Çelik Fotoğrafları

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı