Biyografiler

Çiğdem Çelik Kimdir? Biyografisi

Çiğdem Çelik

Çiğdem Çelik Kimdir, nerelidir?, kaç yaşındadır, Biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian’a benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Tv 8 de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında anlık çıkışları ile de yarışmaya damgasını vurmuştu. Özden Cerrahoğlu, Nihal Candan ve Nazlı Hamarat ile yapmış olduğu tartışmalarla da dikkat çekmişti.
Bakımlı ve alımlı olmasıyla dikkat çeken yarışmacı Kabіn mеmurluğu yapmıştır. İşte Benim Stilim yarışmasına katılmak için mesleğinden ayrılmıştır.

Çiğdem Çelik Biyografi

İlk kez tv ekranlarına Yemekteyiz adlı program ile başlamıştır. Bursa’lıdır. 1981 yılında İstanbul da doğmuştur. Kova burcudur. Bulgaristan göçmeni bir annenin kızıdır. İstanbul da yaşamaktadır. Lakabı Barbiedir. Sosyal Medya adresinde paylaşmış olduğu fotoğraflarla fenomenleşen ve ilgi çeken Çiğdem Çelik’in binlerce takipçisi bulunmaktadır. 10 yıl boyunca özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak çalışmış ve hiç evlenmemiştir. İşte Benim Stilim All Star yarışmasında finale kadar gelmiş ve aldığı yüksek halk oylarıyla yarışmayı 3. olarak tamamlamıştı. Fenomen yarışmasına katılmıştır. Show TV de yayınlanan Kuaförüm Sensin adlı yarışmaya katılmıştır.
Çiğdem Çelik 1.65 boy ve 52 kilodur. Eren Gençten oyunculuk dersi alıyor. Kamera önü oyunculuğu için hazırlanmakta ve çeşitli organizasyonlarda sunuculuk yapmaktadır.
Sosyal medya adresleri: instagram.com/cigdemmm_celik
Tavsiye yazı : Emel Özkızıltaş kimdir

Çiğdem Çelik Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu