Biyografiler

Ceylan Özbudak Kimdir? Biyografisi

Adnan Hocanın kediciklerinden en dikkat çeken isimleri arasında olan Ceylan Özbudak Kimdir? Biyografisi, yaşı ve hakkında tüm merak ettiğiniz bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
27 Ağustos 1982 doğumludur. İstanbulda yaşamaktadır. Ortaokul ve Lise eğitimini Uğur Koleji’nde görmüştür. İstanbul Üniversitesi İngilizce mütercim tercümanlık bölümünü bitirmiştir. İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.
Ceylan Özbudak Anne ve babası hakkında ki bir röportajında Babasının onu silahla kaçırmaya çalıştığını Polisler sayesinde elinden zor kurtulduğunu söyledi. Hayatımdan çok memnunum ama onlar bunu kabul etmiyor. Yine de benim annem ve babamdır. Onlara sevgim var diye açıklamalarda bulundu.
A9 TV’de yorumcu olarak görev yapmakta, yurt dışında çeşitli televizyon ve radyo kanallarına katılmıştır.
Güncel, politik, tarihi, dini, sosyal ve sosyopolitik, biyoloji, fizik, kimya, biyofizik, genetik, mikrobiyoloji konularında günlük canlı yayınlarda yorumları ve kendi sitesinde yazıları yer almaktadır.
A9 TV’de dört arkadaşı ve WTPN kurucusu ile birlikte İngilizce olarak Building Bridges isimli bir program gerçekleştirmektedir. 135 radyo programlı bir Amerikan Network’ünün Building Bridges adlı projesinin genel müdürlük yapmıştır.
Sosyal Medya Hesapları : https://www.facebook.com/OzbudakCeylan – https://twitter.com/ceylanozbudak – http://instagram.com/ceylan_ozbudak/
Ceylan Özbudak Fotoğrafları:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı