Üniversite Ücretleri

Çankaya Üniversitesi 2020-2021 Eğitim Ücretleri

Çankaya Üniversitesi 2020-2021 Eğitim ve öğretim yılı Ücretleri aşağıda yer almaktadır.

Yerleştirilecek öğrencilerin tüm bölümler, Meslek Yüksekokulu ve Hazırlık Sınıfı için Burssuz, %50 Burslu öğretim ücretleri aşağıda belirtilmiş olup, Öğrenim ücretinin ilk taksiti, akademik yılın birinci (güz) yarıyılının, ikinci taksiti ise ikinci (bahar) yarıyılının başında ve kayıt yaptırılmadan veya kayıt yenilenmeden önce ödenir.
ÖSYS Yerleştirme Bursu, Üstün Başarı Bursu, Yurt Bursu, Bilim Bursu, Şehit ve Gazi Çocuğu Bursu ve Akademik Başarı İndirimi, Sporda Başarı İndirimi,Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma Notu İndirimi, Çankaya Üniversitesi Mezun İndirimi, Kardeş İndirimi, Arı Okulları İndirimleri yer almaktadır. Burslar ve İndirimler hakkında Üniversitenin resmi sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Çankaya Üniversitesi’nin BURSLU programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs, sadece öğretim ücretini kapsamaktadır. Karşılıksız olan bu burslar, eğitim dili İngilizce olan programlar için İngilizce Hazırlık programında geçirilebilecek süreler de dahil, öğrenci öğrenimine ve derslere devam ettiği sürece verilecektir.

Çankaya Üniversitesi Ücretleri (2020-2021)

  • Ücretli : 51.500 TL
  • %50 İndirimli : 25.750 TL
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı