Televizyon

Bugün Yıldız Benim Başvuru Formu

Show TVde yayınlanan Sunuculuğunu Özge Ulusoyun yaptığı, Jüri Üyeliğini Hakan Hakkaya , Songül Karlı ve Mert Ekremin yaptığı Bugün Yıldız Benim adlı yarışmaya nasıl başvuru yapılır? Yarışmayla ilgili diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Farklı bir konsepte sahip olan yarışmada,  sesine güvenen, Giydiklerine ve sahne peformansına güvenen bayan adayların yarışacağı programda  jüriyi etkilemeye çalışacaklar. 15 bayan Türkiye’nin yıldızı olabilmek için yarışacak.
Güven Baran, Ender Gündüzlü ve Fatih Erturun vokal koçluğunda her hafta farklı şarkıları çalışacak yarışmacılar, hem sahne performansları hem de sesleriyle değerlendirilecekler. Hafta içi her gün 3 yarışmacının performansları canlı yayınla ekranlarda olacak.
Yarışmacılarında değerlendirmelerini dikkate alacak olan jüri üyeleri, performanslara 10 üzerinden puan verecek. Hafta içinde alınan puanların da değerlendirmeye katıldığı cumartesi günleri ise gala gecesi yapılacak, jüri kararıyla bir yarışmacı canlı yayında büyük ödüle veda edecek.
Bugün Yıldız Benim Başvuru Formu: Hafta içi hergün saat 16:00da yayınlanacak olan yarışmaya katılmak için http://www.showtv.com.tr/basvuru/bugun-yildiz-benim linkini kullanabilirsiniz.
Yarışmayla ilgili yorumlarınızı konu altından paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı