Biyografiler

Doğuhan Güney (Yusuf Kuzuzade) Kimdir ? Biyografisi

Kurtlar Vadisi Pusu Yusuf karakteri kimdir? gerçek adı nedir?
Kurtlar Vadisi Pusu da Yusuf Kuzuzade rolünü canlandıran ve son bölümlerde adından sıkça söz ettiren Doğuhan Güney Kimdir? hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler yazımızın devamında paylaşılmaktadır.
Çeşitli sitelerde ve forumlarda yeni Polat olacağı gibi değişik yorumlarda bulunulurken ilerleyen bölümlerde nasıl bir rol üstleneceği büyük merak konusu…

Dizide rol gereği 2014 yılında vefat eden Vahap Kuzuzadenin torunu, Fehmi Kuzuzadenin oğludur. Kendisi katıldığı bir motor yarışı sırasında; babası ve dedesinin düşmanları tarafından öldürülmek istenmiştir ve kendini kovalayanlardan kaçarken, motoruyla beraber denize uçmuştur. Herkes kendisini öldü zannetmiştir ama kurtulan Yusuf, Mankut ismiyle Pitbulun motorlu çetesine katılmıştır. Pitbul ve çetenin tüm üyelerinin ölümünden sonra yalnız hareket etmeye başlamıştır.
Kenan Kuzuzade rolünü kim canlandırıyor? Dizide Fehmi Kuzuzadenin bir başka oğlu olan Batuhan Güney İlk başlarda Yürüyemiyor ve tekerlekli sandalyeye mahkumdu. Dizinin ilerleyen bölümlerde iyileşip Babasının şirketinde görev yapmaktadır.
İkisi hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu maalesef yeteri kadar bir bilgiye ulaşamadık. İlerleyen günlerde konu ile ilgili bilgiler edindikçe yazımız güncellenecektir.
Tavsiye : Büşra Misçioğlu Kimdir? – Defne Samyeli Kimdir? Biyografisi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı