Biyografiler

Aybüke Pusat kimdir? Biyografisi

Aybüke Pusat

Aybüke Pusat kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve hakkında merak edilen tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Aybüke Pusat Biyografi 20 Mayıs 1995 yılın da Ankara da doğmuştur. 1.72 boyundadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunudur. Dans ve piyano eğitimleri almıştır. Eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam ettirme kararı almıştır. İki abisi vardır. Annesi ve Babası bankacıdır. Bahçeyle, bitkilerle toprakla uğraşmayı çok seviyor. 18 yaşındayken Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılarak 7.500 TL ödül kazanmıştır. Elidor Miss Turkey 2014 yarışmasında 3.olmuştur. Medcezir dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır.

18 yaşındayken Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılarak 7.500 TL ödül kazanmıştır.
Elidor Miss Turkey 2014 yarışmasında 3.olmuştur. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı Medcezir dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2017 de sergilediği şahane gösteri ile izleyicileri büyülemiştir.
2017 yılında Star TV’de yayınlanan Söz adlı dizide Doktor Bahar karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Şahin Tepesi adlı dizide Verda Özden,  2019 yılında Her Yerde Sen adlı dizide Selin Sever karakterini canlandırmıştır. Netflix’in Türk orijinal internet dizisi 50m2′ de rol almıştır. 2019 yılında Kapı filminde rol almıştır.

Aybüke Pusat Sosyal Medya adresleri:
instagram.com/aybukepusat – twitter.com/aybukepusat
Rol aldığı Diziler:
Medcezir, Beş Kardeş, O Hayat Benim, Söz, Şahin Tepesi, Her Yerde Sen,
Tavsiye yazılar : Tolga Sarıtaş Kimdir – Çağatay Ulusoy Kimdir – Serenay Sarıkaya Kimdir – Görkem Sevindik Kimdir

Aybüke Pusat Fotoğrafları :

Pantene Altın Kelebek Ödülleri Aybüke Pusat

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu