Moda

2021 İlkbahar – Yaz makyaj trendleri

2021 yılı İlkbahar ve Yaz mevsimlerinde hangi makyaj modelleri popüler olacak? Yeni sezonda makyajda hangi renkler trend olacak?
Mürdüm / Marsala rengi gözler:Göz farlarına Marsala (şarap rengi) Size çok farklı bir hava katacak ayrıca 2019 yılında koyu mürdüm tonları da göz farlarında en çok kullanılan renklerden olacak.
Siyah eyeliner : Geçmiş yıllardan farklı olarak eyelinerlar Siyahın en koyu tonlarıyla çekilmiş orta kalınlıkta makyaj türü ilkbahar aylarında popülerliğini koruyacak.
Bordo dudaklar : Ünlü markaların 2021 yılı defilelerinde kullandıkları bordo renkler yeni sezonun favori renklerinden birisi olacak. Bordo rujlu dudaklarla dikkat çekerek farklı bir görünüm kazanacaksınız.
Kahverengi tonlu farlar: Açık kahverengi tonlarıyla yapılmış olan makyajlarda bu sezonun favori renklerinden olacak.
Doğal görünüm: Özellikle makyaj yokmuş gibi yapılan çok sade doğal görünümlü makyajlar 2019’un en çok sevilen güzellik trendleri arasına yer almakta.
Dumanlı Gözler : Hemen hemen her yıl moda olan bu tarz bu yılda yine çok favori olacak. Özellikle gece yapılan eğlencelerde veya partilerde tercih yapabileceğiniz Sizi farklılaştıracak bir makyaj türü olacak.
Bronz yanaklar : Pembe yanaklar artık maziye gömülüyor. Güneş bronzlaşmış görünümü veren bronz yanaklar 2021 de en farklı ve en çok kullanılan makyaj türü olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı