Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Ziynet Salı Golden Tulip & Pasha Konseri

Ziynet Salı Golden Tulip & Pasha KonseriTürk Pop müziğinin güzel yıldızlarından Ziynet Salı Golden Tulip Pasha otelinde vermiş olduğu konserle hayranlarıyla buluştu. Farklı ses ve tarzıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan başarılı sanatçı yaklaşık 800 kişinin dinlediği gecede 2 saate yakın sahede kaldı.
Türkçe ve Yunanca olarak seslendirdiği şarkılarla kendisini izlemeye gelenelere muhteşem saatler yaşatan güzel şarkıcı sahnede giymiş olduğu süper minisiylede izleyenleri büyüledi. Hem kulağa hemde gözlere hitap eden Ziynet, dansçılarıyla birlikte göstermiş olduğu şovlarla da deyim yerindeyse izleyicilerin yüreklerini hoplattı.
Konser başlamadan önce hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren güzel şarkıcı kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğu gözlemlendi.
Bu çağda hala müziğe ambargo koymaya çalışan Rum zihniyetini kınarken, müziksiz ve aşksız yapamadığını itiraf ederek kendini aşksızlığa mahkum eden kadınlara fena kızarak “Ben aşksız da yaparım diyerek kendilerini kandırmasınlar, aşksız olmuyor” ifadelerini kullandı.

Bu yazımız 904 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*