Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Zirve Reklam Kozmetik Firması Tanıtımı

Zirve Reklam Kozmetik Firması TanıtımıZirve Reklam kozmetik firması yenilenen profesyonel kadrosuyla Pazarlama sektöründe, İstanbul içinde tüm kobilere hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bu doğrultuda günümüz teknolojilerini kullanarak Tüm Türkiye de yeni şubeler açmayı hedeflemektedir.
Vermiş olduğu tüm sözleri yerine getiren şirketimiz yapmış olduğu kaliteli referanslarıyla özellikle İstanbul da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Ülke ekonomisine yapmış olduğu olumlu katkılarla Pazarlama piyasasına yeni bir soluk getirmiştir. Kozmetik sektörü denilince ilk akla gelen firmalardan olmayı başaran Zirve Reklam uygun fiyatlarla her bütçeye uygun ürünlerle kredi kartı ve peşin ödeme kolaylıkları müşteri potansiyeli bakımından ile Binlerce kişiye ulaşmıştır.
Personellerine vermiş olduğu eğitimle uzmanlaşmış bir kadroyu hedefleyerek kurumsal kimlik sıfatı ile hizmetler vermeyi amaçlamıştır.
Site editörlerimiz Şirketin kurucusu olan Ferdi Açıkgöz ile yapmış olduğu söyleyişinde sürekli vizyon olarak gelişmeden bahsederek bu konuda alt yapı çalışmalarının son sürat devam ettiğini ifade etmektedir. Geçmişten günümüze kadar süre gelen çalışma anlayışını sürekli geliştirerek yenilikçi olmayı hedefleyen Zirve Reklam bu konuda araçlarını yenilemiş kendi özel filosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.
Merkezi Kadıköy de  bulunan Zirve Kozmetik Müşterilerinin fikirleri doğrultusnda hareket ederek Firma hakkında görüş ve önerilernize büyük önem vermektedir. Konu altından yapmış olacağınız yorumlarla firma hakkında görüşlerinizi paylaşabilrsiniz.

Bu yazımız 1.716 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*