Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Zahide Yetiş Kimdir? Biyografisi

Zahide Yetiş Kimdir? Biyografisi

Televizyon Sunucusu Zahide Yetiş Kimdir? Nerelidir? kaç yaşındadır? Biyografisi ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
7 Temmuz 1979 yılında Avusturya Viyana da doğmuştur. Bir kız ve 3 erkek kardeşi vardır.  Annesinin Adı Ayten Babasının adı ise Tahsindir. Anne tarafı Selanik Baba tarafı ise Kütahyadan İzmire gelmiştir. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Kolejinde tamamladıktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünden mezun olmuştur. İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri vermiştir.
TRTde çocukluk döneminde belgesellerde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009 yılında Kanal Dde yayınlanan Doktorum programıyla tanındı.
ATVde yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015 tarihi itibariyle SHOW TVde haftaiçi her sabah 9:30da Zahide Yetişle programını sunmaktadır. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır.

Zahide Yetiş TV8 de “Kentlerin Dili” adlı programla 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yapmıştır.  Türkiye’nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı.
Daha önce bir defa evlilik yapan ve boşanan Yetiş, halen iş adamı Cem Arısoy ile evlidir.
Sosyal medya adresleri : facebook.com/ZahideYetisArisoy – twitter.com/zahideyetis – instagram.com/zahideyetis
Zahide Yetiş Fotoğrafları: 

Bu yazımız 1.397 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*