Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Moda » World League of Beauty and Fashion Princess of The Globe 2012 Güzellik Yarışması

World League of Beauty and Fashion Princess of The Globe 2012 Güzellik YarışmasıBodrum da düzenlenen World League of Beauty and Fashion Princess of The Globe 2012 Güzellik Yarışmasın da Sara Silveria birinci seçildi. Yaklaşık 10 gün süren kampın sonunda düzenlenen final gecesinde güzeller tabir-i caizse nefesleri kesti. Yarışma da Türkiyeyi temsil eden Ceren Atak Miss Bikini seçildi.
Bodrum Turgutreis de bulunan Sun Dance Otelde gerçekleşen World League of Beauty and Fashion Princess of The Globe 2012 yarışmasında güzeller dereceye girebilmek için jüri karşısında hünerlerini ve güzelliklerini gösterdiler.
ulgar Modacı Deina Brentjens, Sun Dance Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nahit Bozatlı, Sun Dance Otel Genel Müdürü Tan Kiraz, eski manken ve pop müzik sanatçısı Nilay Dorsa, yarışmanın organizasyon komitesi üyelerinin de aralarında bulunduğu 12 jüri üyesi modelleri değerlendirdi. Ashot Khachatryan Uluslararası Modellik Ajansı tarafından düzenlenen yarışmada, güzeller önce yöresel kıyafetleri ile ardından da gece kıyafetleri ile podyumda boy gösterdi.
Portekizli model Sara Silveirayı birinci seçti. Silveiraya tacını Sun Dance Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nahit Bozatlı taktı. İtalyan model 23 yaşındaki Anastasia Lebediuk ikinci, Moldovyalı 18 yaşındaki model Cornelia Yordilla üçüncü, Ukraynalı 27 yaşındaki model Natalia Begisheva dördüncü ve Kırgız model 21 yaşındaki model Meerim Erkinbaeva ise beşinci oldu. Türkiyeyi temsil eden Atak ise, Miss Bikini seçildi. Yarışma, dereceye giren modellerin birlikte pasta kesmesiyle sona erdi.
İşte Bodrum da gerçekleşen Güzellik yarışması Fotoğrafları:

Bu yazımız 998 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*