Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Genel » Websibir.com Güvenilir mi ?

Websibir.com Güvenilir mi ?

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Websibir.com özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen alışveriş siteleri arasında yer almayı başarmıştır.
Websibir.com güvenilir mi? : Etik değerleri her şeyin üstünde tutan, Müşteri ilişkilerinde saygılı, samimi ve adaletli bir yapı içerisinde olmaya büyük önem veren alışveriş sitesi güvenlik konusunda da oldukça hassas bir yapıya sahip. Müşteri bilgilerinin güvenliğini sağlamak için veri iletim sisteminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanmaktadır. Alışveriş esnasında kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanlarında kayıtlı olarak tutulmaz.
Kendi alanlarında uzman, genç dinamik personelleriyle teknolojiyi en iyi şekilde kullanan müşteri, ilişkileri konusunda ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.websibir
“Ürün veya hizmet satmanın” değil; “satış sonrası destek hizmetleri verme”nin önemine inanıyoruz ifadelerine yer veren Websibir ile ilgili Çeşitli sosyal paylaşım sitelerini incelediğimizde herhangi bir şikayet, sorun vb olumsuzluk yaratan bir olayla karşılaşmamamız şirketin bu konu da ne kadar hassas olduğunun göstergesidir.
Genelde Sony, Samsung, Nokia, Lg, Apple cep telefonlarının satışını yapan site düzenlemiş olduğu kampanyalarla ve indirimli fiyatlarla alışveriş imkanı sağlamaktadır.
Konu hakkında görüşlerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazımız 2.228 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*