Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Vakıfbank 2015 yılı Personel Alımları

Vakıfbank 2015 yılı Personel AlımlarıVakıfbank Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamalara göre 2015 yılında 40 yeni şube açılacağını ve yaklaşık 800 personel alınacağı ifade edildi.
Vizyonu Bölgesinin en iyi, en çok tercih edilen ve değer yaratan bankası olmak olan bankanın Genel Müdürü Halil Aydoğan yapmış olduğu açıklamalarda başarılı bir yılı geride bıraktıklarını Banka Müşterilerimize daha yakın olma ve tabana yayılma stratejisi doğrultusunda 2015 yılında da şube açılışlarına devam edeceklerine ve 1000 şube hedefimiz çerçevesinde azami çabayı göstererek 40’a yakın yeni şube açmayı ve yaklaşık 800 personel alımı yapmayı hedefledikleri söyledi.
Göreve yeni başlayan müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve memurlar bankada ki adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimini vermek amacıyla özel programlar dahilinde eğitim verilmektedir. Banka Çalışanlarına kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği teknik eğitimler, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olarak sunulmaktadır.
Vakıfbank iş başvuruları ve kariyer fırsatları için detaylı bilgileri https://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127 linkinden takip edebilirsiniz.

Bu yazımız 501 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*