Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Ünlüler 2015 yılbaşında nerde sahne alacak ?

Ünlüler 2015 yılbaşında nerde sahne alacak ?2015 yılına girmeye günler kala hangi ünlü sanatçı yılbaşı için nerede sahne alacak, ve ne kadar kazanacaklar bilgilerini Sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Tarkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Hadise, Murat Boz gibi isimler yılbaşı programları ve konserleri için yine en çok rağbet edilen isimler arasında yer aldılar. Yılbaşı Eğlencelerinin vazgeçilmez yerlerinden olan Kıbrıs, 2015 yılbaşı gecesini kutlamak için yine en çok tercih edilen yerler arasında..
Sahne ücreti 200 bin lira olan Sezen Aksu, bayramlarda 250-300 bin lira arasında konser veriyor. Yılbaşı ücretini 400 bin lira olarak belirleyen Aksu böylece en yüksek ücreti isteyen sanatçılardan biri oldu.
Sibel Can Kıbrısta sahneye çıkacak. Kurban Bayramında 120 bin liralık sahne ücretini 150 bin liraya çıkaran sanatçı, yılbaşı gecesi 300 bin lira kazanacak.2015-yilbasinda-hangi-sanatci-nerede
Kıbrıs Kaya Artemis Hotelde sahneye çıkacak olan İbrahim Tatlıses, yılbaşı gecesi 250 bin lira kazanacak.
Gülben Ergen, Sibel Can, Seda Sayan ve Ebru Gündeş gecenin , Linet, Aşkın Nur Yengi, Alişan, Rober Hatemo, Kubat, Fatih Ürek, Ferhat Göçer, Ebru Yaşar gibi sanatçılar Yavru Vatan Kıbrıs da sahne alacak.
Hadise 2015 yılbaşında nerde sahne alacak ? : Hadise ise İstanbul Edition’da olacak.
Demet Akalın Yılbaşında nerde ? : Demet Akalın Yenibosna’daki Gönen Otel’de sahne alacak . 55 bin liralık sahne ücretini bayramda 75 bin liraya çıkaran Demet Akalın, yılbaşı gecesi İstanbulda vereceği konserden 200 bin lira alacak.
Ajda Pekkan 2015 yılbaşı geceis konseri nerde : Süper Star Ajda Pekkan İstanbul Wow Otel’de sahne alacak.
Bengü yılbaşında nerde sahne alacak ? : Anadolu yakasında bulunan Wyndham Kalamış’ta sahne alacak.
2015 Yılbaşı gecesi Hande yener nerede ? : Hande Yener Bakü de Yegane Sadlıp adlı mekanda yılbaşı için görkemli bir konseri verecek.
İrem Derici hangi otelde sahne alacak? : İrem Derici Hilton Otelde sahne alacak.
Serdar Ortaç yılbaşı konseri hangi mekanda : Yeni Yıla Kıbrısta girecek olan Serdar Ortaç ise Cratos Premium Hotelde şarkılarını söyleyecek.
Ebru Gündeş Yeni Yılda nerede sahne alacak? : Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş Yılbaşında Girne Malpas Hotelde sahne alacak.
Linet programı 2015 yılbaşındat nerede sahne alıyor : Güçlü ses Merit Park Hotelde sahne alacak.
Petek Dinçöz hangi 2015 yılbaşı gecesi hangi mekanda sahne alacak: Ünlü şarkıcı Merit Crystal Cove Hotelde hayranlarına eşsiz bir gece yaşatacak.
Seda Sayan 2015 yılbaşında hangi mekanda konser verecek:  Vuni Palaca Hotelde yılbaşını kutlayacak olanlar Seda Sayın ile yeni yıla girecek.

Bu yazımız 2.180 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*