Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Biyografiler » Uğur Teğmen Kimdir (Barış Alpaykut) Biyografi ve Resimleri

Uğur Teğmen Kimdir (Barış Alpaykut) Biyografi ve ResimleriTrt 1 Televizyonlarında yayınlanan Sakarya Fırat adlı dizide rol gereği Uğur Teğmeni canlandıran gerçek ismi Barış Alpaykut hakkında yazmış olduğumuz bu makalede; kaç yaşında,hayatı, biyografisi (özgeçmişi) bilgilerini bulabilirsiniz.
Barış Alpaykut (Uğur Teğmen) Kimdir: Sakarya Fırat dizisinde Teğmen Uğur Kutlu adını alan ve rol gereği Çeliktepe Karakol komutanı olan, aynı dizide Melike Derbent ile yakınlaşma sahneleri hayranları tarafındna merakla takip edilen oyuncunun göstermiş olduğu başarılı performans kadar yakışıklılığı, gülümsemesi ve gözleri ile dikkatleri çekmektedir.
Başarılı oyuncu 20 Temmuz 1987 tarihinde İstanbulda doğmuştur. Yengeç Burçludur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Hobileri arasında  yüzmek, futbol, fittness, aikido; judo, kılıç kullumabilme,ok at binmek ve salsa bulunmaktadır. Oynamış olduğu diziler ise Burası Osmanlı 1711 / Sır Kanunu, Bir Zamanlar Osmanlı, Kirli Beyaz ve Sakarya Fırat dizisidir. Yedigün reklamlarında da rol almıştır.
Barış Alpaykut (Uğur Teğmen) Fotoğrafları: (Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Bu yazımız 12.407 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*