Anasayfa » internet » Twitter Hesabı nasıl iptal edilir?

Twitter Hesabı nasıl iptal edilir?

Milyonlarca kullanıcı olan ve Sosyal Medya Paylaşım siteleri arasında diğer sitelere nazaran önemli bir yere sahip olan Twitter işlevi ve özellikleriyle günden güne büyümektedir. Kullanıcı sayısının fazla olması Ünlülerin, sanatçıların, mankenlerin, futbolcuların ve işadamlarının takılmış oldu platform olması sebebbiyle bunları takip eden hayranlarının birebir sohbet etme olanagı vermektedir. Bazen insanlar çeşitli problemler nedeniyle twitter hesaplarını kapatmak iptal etme gereksinimleri duymaktadır.
Site Editörlerimiz Twitter Hesabı nasıl kapatılır, nasıl iptal edilir sorularına yanıt vermek için bazı bilgiler paylaşmıştır. Aşağıda vereceğimiz yönergeleri kullanarak Twitter hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifrenizle Siteye giriş yapınız. Sonra Sağ üstte bulunan mavi kutucuğun yanında ki simgenin yanında bulunan ok işaretine tıklıyoruz. Açılan pencerede ayarlar bağlantısına tıkladıktan sonra karşımıza çıkacak olan sayfanın en alt tarafında hesabımı devre dışı bırak yazısına tıklayarak Twitter hesabınızı iptal edebilirsiniz.
Not: Bu konularada göz atabilirsiniz
Twitter Şifremi nasıl değiştiririm Twitter da takipçi sayısını artırmak

2 yorum

  1. ATİLLA ERDOĞAN

    Twitter hesabımdan başka benim adıma bir twitter hesabı daha açılmış bu benim kullandığım değil ve hemen kapatılmasını istiyorum. 1 ay beklemeyin. İstemediğim şeyler benim adıma paylaşılmış İşbu yazı ile hiçibir yasal yükümlülük almayacağımı da belirtiyorum.
    Hatalı olan hesap; erdoganat @erdgatilla bu isimle olan iptal edilsin diğer hesabıma dokunmayınız.
    teşekkürler Atilla Erdoğan

  2. TC Vahap Sakin

    Güncelleme yaparken eski Twitter hesabımı göremeyince yeni twettir hesabı oluşturdum. Yeni twettir hesabımı iptal ederek, eski hesabımı kullanmak istiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Wolfteam ve Hotmail Hesabı Nasıl Alınır?

Bugün sizler için hazırladığımız Wolfteam oyununa nasıl kayıt olabileceğinizi gösteren bir rehberle ...