Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Temel ile Dursun İstanbulda Fragmanı

Temel ile Dursun İstanbulda Fragmanı

Temel ile Dursun İstanbulda filmi ne zaman vizyona girecek, Filmin konusu, ve oyuncuları
5 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecek olan Temel ile Dursun İstanbulda fragmanı yayınlandı. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin çekimleri İstanbul da yapıldı.

Bulgaristandan Türkiyeye kaçan üç Türk gencinin hayat hikayesininin anlatıldığı film de Wilma Elles, Engin Alkan, Esin Civangil, Alay Cihan, Hülya Polat, Esra ,Ceyda Ersoy, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Alparslan Özmol, Yakup Yavru, Özlem Savaş, Metin Yıldırım, Mehmet Kurt ve Emrah Doğanın yanı sıra Eşref Kolçak, Nuri Alço, Yavuz Karakaş, Coşkun Göğen gibi oyuncular yer almakta, Senarist ve yönetmenliğini ise İhsan Taş yapmaktadır.
Filmin Hikayesi :

Karadenizden İstanbula Dursunun yalanlarına inanıp yollara düşen Temel çok geçmeden İstanbula gelir fakat durum hiçte Dursunun anlattığı gibi değildir. Büyük umutlarla geldiği İstanbulda başına olmadık işler gelir ve böylece Temelin İstanbul macerası başlar.
Temel ile Dursun İstanbulda Fragmanı izle :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*